Nemáte s kým vyrazit na výlet?

— POJEĎTE S NÁMI —

Znáte to sami - manžela cestování nebaví, děti odrostly a najednou zjistíte, že byste někam vyrazila, ale není s kým. Zveme vás proto do Klubu aktivních žen z Prahy a okolí, které jsou podnikavé a rády jezdí do přírody. Nejraději vyrážíme na kolech, ale čas od času si dopřejeme pěkný nenáročný pěší výlet, v zimě zase jezdíme na běžkách nebo sjezdovkách. Věk pro nás nehraje žádnou roli, naše věkové rozmezí se pohybuje od 32 do 70 let. Pokud tedy nemáte s kým vyrazit ven - pojeďte s námi! Přehled pořádaných akcí najdete v sekci AKCE.

 

 

Manžela nebo děti výlety nebaví? Žádný problém!

 _

VYTÁHNĚTE SEBE I SVÉ KOLO NA PROJÍŽĎKU DO PŘÍRODY, POJEĎTE S NÁMI!

 —

 

 

— PÁR SLOV O NÁS —

Naši partu tvoří několik žen ve věku 32 - 70 let, které rády jezdí nenáročným terénem. Jestli se bojíte, že nemáte na jezdění žádnou fyzičku, jste tu správně - my taky žádnou nemáme, jezdíme pro radost z pobytu v přírodě a "nehoníme" kilometry. Vždycky je čas zastavit na koupání, focení nebo v hospůdce...


Spíme většinou v nějakém pěkném penzionu a odtamtud pak podnikáme kruhové výlety. Po příjezdu na ubytování si večer vždycky dáme vínko (či pivo) a zazpíváme si s kytarou trampskou klasiku i pop cca 60. - 80. léta, na harmoniku lidovky. Výlety plánujeme většinou na víkend (pátek odpoledne do neděle večer), ale o květnových svátcích či do zahraničí jezdíme na delší dobu. V neděli (nebo poslední den akce) se jede kratší výlet a odpoledne odjíždíme zpět do Prahy.

Život je jako jízda na kole - chcete-li si udržet rovnováhu, musíte být stále v pohybu (Albert Einstein)